Kuryele.com Websitesi Yenilendi!

Türkiyenin ilk ve tek online kurye çağırma platformu olan ve pazaryeri modeliyle çalışan Kuryele, kullanıcılarına istediği kurye şirketi ve fiyatı seçme olanağı sağlayan websitesini yenileyerek sektördeki konumunu korumaya devam ediyor. Şuan yalnızca İstanbul özelinde hızlı teslimat hizmeti vermekte olup, kısa süre içersinde Türkiye’ nin diğer illerinde de hizmet vermeye başlayacak.

Daha önce kurumsal müşterilerin tekil veya toplu gönderileri için SaaS hizmet sunan Kuryele, bireysel kurye gönderimi yapmak isteyen son kullanıcılar için de websitesini yenileyerek kullanıma açmış oldu. SaaS modelinde Kurumsal göndericilerin yanında, bulutta çalışan panel yazılımı ile Kurye Şirketlerinin Operasyon ve CRM ihtiyaçlarını da karşılıyor. Kurye şirketlerine sağladığı altyapı yazılımı sayesinde, websitesi aracılığı ile  bireysel kullanıcıların gönderilerini online olarak oluşturabilmelerini, ödemelerini kredi kartıyla yapabilmelerini ve takip edebilmelerini sağlıyor.

Peki Nasıl ?

Kurye çağırmanız için artık telefon kaldırmanıza gerek kalmadan, kurye talebinizi kuryele.com üzerinden yapabiliyorsunuz. Yeni bir gönderi oluşturmak için;

  1. Kuryele.com sayfasına gidin
  2. Teslim Alınacak Adres (Nereden) bilgisini girin
  3. Teslim Edilecek Adres (Nereye) bilgisini girin
  4. Fiyatları Listeleyin
  5. Fiyatlar listelendikten sonra size uygun olan fiyatı / kurye şirketinizi seçip adres detayları ve alıcı/gönderici bilgilerini girmek üzere işleme devam edebilirsiniz.

Kurye Şirketini Neye Göre Seçeceğim?

Kurye seçimine karar vermenize etki eden birkaç faktör olabilir.

  1. Kurye Fiyatı: Kuryele.com üzerinde listelenen fiyatlar, listede görünen kurye şirketleri tarafından belirlenmektedir. Kuryele.com bu fiyatlar üzerine herhangi bir ücret koymadan ve müdahale etmeden direkt olarak listelemektedir. Fiyatlamaya etki eden parametreler hakkında daha detaylı bilgi almak için İstanbul Kurye Fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  2. Kredi Kartı ile Ödeme: Kuryele.com un sunduğu avantajlardan biri de kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapma imkanı sunmasıdır. Normalde kurye geldiğinde nakit ödeme zorunda kaldığınız durumlarda, eğer genellikle yanınızda nakit para taşımıyorsanız bu sizin için bir sorundur. Kuryele.com üzerinden gönderinizi gerçekleştirerek yanınızda nakit olmasa dahi kurye çağırabilirsiniz. Yalnız kuryele üzerinde listelenen tüm şirketler kredi kartı ile ödeme kabul etmiyor olabilir. Kredi kartı ile ödeme kabul eden şirketleri listeleme sayfasında  Kuryele Kredi Kartı ile Ödeme simgesinden tanıyabilirsiniz. Eğer işleminizi alıcı veya gönderici ödemeli yapmak istiyorsanız  Kuryele Kapıda Ödeme simgesine sahip olan kurye şirketlerinden birini seçebilirsiniz.
  3. Gerçek Zamanlı Statü Takibi (Online Takip): Kuryele, yukarıda da bahsettiğimiz üzere, kurye şirketlerine sağladığı altyapı sayesinde her bir gönderinin durumunu kuryelerin kullandığı mobil uygulamalar ile güncel tutar. Bu da kuryenizi takip etmek için telefonla durumunu sormak zorunda kaldığınız durumlardaki vakit kaybınızı önleyerek, gönderinizin statü değişimlerinde bildirim maili almanızı ve kuryele.com üzerinden ister porfilinizde “Gönderilerim” bölümünden isterseniz de Kuryele Anasayfada yer alan Gönderi Sorgulama ekranında gerçek zamanlı takip etme olanağı sağlar. Kuryele.com üzerinde online takip yapabileceğiniz kurye şirketleri, fiyat listesi ekranında  Kurye Takip Kuryele  işaretine sahiptir.

Neden Kuryele?

Hızlı motokurye sektörünün genelinde olmayan, kuryelenin barındırdığı yukarda sayılan özellikler sebebiyle kuryeleyi tercih edebilirsiniz. İnternetten satın aldığınız bir ürünün gelmesi için günlerce beklemenize gerek yok. Kuryele size uygun fiyat, şeffaf yapı ve güvenilir hizmet garantisiyle ürününüze size en kısa sürede ulaştırıyor. Bir yerden başka bir yere gönderilecek bir evrak / paket vb. gibi gönderiniz için; Kuryele sizin yerinize bu işe vakit ayırıyor. Siz kahvenizi yudumlarken paketinizi göndericiden alıcıya saatler içerisinde teslim ediyor.

Eğer ulaştırılmasını bekleyen bir gönderiniz varsa artık beklemeyin, Kuryeleyin!


Kuryele hakkında detaylı bilgilere websitemiz üzerinden ulaşabilir, merak ettikleriniz için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir